מעוניין בייעוץ מקצועי
נושא קידוחים?

אמצעי חשוב להעברת מי הגשמים מפני הקרקע למאגרי מי התהום, כדי להעשירם ולהגן על הסביבה של כולנו ובו זמנית למנוע נזקי הצפות. בחברתנו מתקינים בורות חלחול סטנדרטיים ומיוחדים. אנו מציעים מבחר איכותי של צנרות ומערכות ניקוז, לתיעול מלא של מי גשם ישירות למי התהום.

אנו מתמחים בחפירת בורות ספיגה לניקוז מי גשמים ברמה הגבוהה ביותר. הקידוח נעשה כמה סנטימטרים בודדים מתחת למפלס הרחוב או הגינה. כך המים, היורדים למקום נמוך על פי חוקי הטבע, מתנקזים לנקודה הנמוכה הזו באופן טבעי. כיום ישנם סוגים רבים של בורות חלחול המיועדים להזרמת מי הגשמים וכל שנותר הוא לבחור את הנכון והמתאים.

ראה מידע נוסף..

משמש לאיסוף ואחסון של שפכים, פסולת ביתית נוזלית, כולל הפרשות אדם, כדי לאפשר חלחול הנוזלים לקרקע, כחלק ממערכת ביוב ביתית שאינה תלויה בתשתיות עירוניות. בור ספיגה הינו בצורת גליל הנחפר עמוק אל האדמה, בקוטור של כמטר ובעומק של 2–3 מטרים ובתוכו נכנס צינור פלג.

אנו מציעים מבחר רב של פתרונות, מוצרים משלימים ואביזרי ניקוז, שיהפכו את המערכות שלכם ליעילות.
קידוחי בורות חלחול לניקוז יעיל של המים, חיבור צינורות המרזבים לבורות החלחול, החדרת צינורות מחוררים עטופים בד ומילוי בחצץ למניעת סתימות ועוד...

שירותים שלנו

עבודה בכלים חדשים ומתקדמים עבודה בכלים
חדשים
ומתקדמים
שימוש בחומרים איכותיים שימוש
בחומרים איכותיים
שירות מעולה תוך עמידה בלוח זמנים שירות מעולה
תוך עמידה
בלוח זמנים
קידוחים במקומות קשים לגישה קידוחים במקומות
קשים לגישה
מתן פתרונות מקצועים לכל קידוח מתן פתרונות
מקצועים
לכל קידוח
צוות מנוסה ומקצועי למעלה מ-25 שנה צוות מנוסה
ומקצועי למעלה
מ-25 שנה
יצירת קשר
:
:
:
:

מאמרים

חשוב לדאוג לפתרון שיאפשר תיעול של מי הגשמים אל מאגר מי התהום, בשביל למנוע הצפות ופגיעה במבנים, פרטיים וציבוריים-עירוניים גם יחד.

וככה עושים את זה בדרך הנכונה.

ראה מידע נוסף..